The NTEX journey has only begun

Par NTEX

Augstāk minētais virsraksts būtu jālasa “Par Jums”, jo tas ir tas, kas mēs esam – Jūs un Jūsu uzņēmējdarbība.

Mēs esam pateicoties Jums. Nodarbinot pašus kompetentākos un zinošākos aģentus šajā nozarē, mēs varam padarīt Jūsu dzīvi vieglāku, piedāvājot ērtākus un drošākus transporta risinājumus. Neatkarīgi no tā, vai mēs runājam par pasaules jūras kravu, gaisa kravu, vai autotransporta pārvadājumiem Lielbritānijā, Norvēģijā vai kontinentālajā Eiropā. Un ne tikai darba laikā, bet gan visu diennakti, septiņas dienas nedēļā - Mēs to saucam par 24-7.

VIENS RISINĀJUMS NEDER VISIEM

Mūsu pielāgotais transporta risinājums ir tas, kas atšķir mūs no lielajiem nozares pārstāvjiem. Tā vietā, lai uzspiestu Jums pieņemt "viens izmērs der visiem"-risinājumu no plaukta, mēs balstīsim savu piedāvājumu uz to, kas Jums ir nepieciešams, kad Jums tas ir nepieciešams, un ar visu elastību, kas Jums ir nepieciešama. Tā ir mūsu filozofija kopš  2003. gada sākuma.

ĀTRI FAKTI PAR NTEX

Šeit ir daži ātri fakti, kas var dot Jums vēl labāku priekšstatu par mūsu uzņēmumu, un to, kas mēs esam. Turklāt neaizmirstiet paskatīties pārējo mūsu mājas lapā.

DIBINĀTS 2003

NTEX ir privāta kompānija, dibināta 2003. gadā. Galvenais birojs atrodas Gēteborgā, Zviedrijā. Šobrīd NTEX nodarbina aptuveni 250 darbiniekus.

VAIRĀKI BIROJI

Papildus mūsu Gēteborgas galvenajam birojam, mums ir biroji dažādās Zviedrijas pilsētās. Mums ir arī starptautiski biroji Apvienotajā Karalistē, Vācijā, Igaunijā, Latvijā, Lietuvā, Norvēģijā, Somijā un Polijā.

3PL BIZNESS

Third-party logistics – trešās puses loģistika. 2013. gada laikā mēs ieguvām pārkraušanas un loģistikas terminālu, kas tieši sasaistīts ar Gēteborgas ostu.

IEŅĒMUMI

Mūsu 2013. gada ieņēmumi bija 1,2 miljardi SEK, un mūsu plānotie ieņēmumiem 2014. gadam ir 1,4 miljardi SEK.

MŪSU TERMINĀLI

NTEX ir termināli Gēteborgā un Gislavedā, kā arī 650 puspiekabes.

IATA sertificēts

NTEX ir IATA, AEO, ISO14001 un ISO9001 sertificēts, un ir drošības apstiprinātiem aģentiem, pilnvarotiem no Zviedrijas aviācijas iestādēm.

PASŪTĪJUMI

NTEX šobrīd ir ap 3200 klientu un gada laikā apstrādā aptuveni 100 000 pasūtījumus.