The NTEX journey has only begun

Kā viss sākās

NTEX tika dibināts 2003. gadā Gēteborgā. Apvienojoties 10 nozares entuziastiem, kuriem bija kopīga vīzija un mērķi: "būt atšķirīgai Ziemeļvalstu transporta alternatīvai, izmantojot augstu pakalpojumu līmeni un būt par klienta pirmo izvēli, piedāvājot konkurētspējīgus, elastīgus un pielāgotus transportu un loģistikas risinājumus sauszemes, jūras un gaisa pārvadājumiem”

STRAUJA IZAUGSME

Ar vidējo gada pieauguma likmi 20% un stabilu rentabilitāti, mūsu pašreizējie pārdošanas apjomi ir vairāk nekā 1 miljards SEK, un mums ir biroji daudzās vietās. Kamēr mēs lepojamies par panākumu līmeni, kāds mums ir bijis, mēs zinām, ka neesam tik tālu tikuši sagadīšanās pēc. Mēs esam smagi strādājuši, lai sasniegtu savu vīziju.

DARBS NES AUGĻUS

Aktīvi nodrošinot mūsu klientus ar risinājumiem, kas viņiem ir nepieciešami, mēs esam izaicinājuši nozari, saglabājuši mūsu esošo klientu bāzi, vienlaikus nepārtraukti paplašinot to. Mūsu pastāvēšanas laikā, potenciālie klienti bieži vērsušies pie mums pēc tam, kad saskārušies ar anonimitātes sajūtu, saistībā ar mūsu konkurentiem. Tā rezultātā mēs esam piesaistījuši daudzveidīgu klientu bāzi ar uzņēmumiem dažādos izmēros, kas pārstāv dažādas nozares, piemēram, enerģētiku, mēbeļu ražošanu, mehāniku un inženierzinātni.
Skatoties uz aizraujošu nākotni, mēs nenogurstoši turpinām mūsu veiksmīgo koncepciju izaicinot pārbaudījumus nozarē kopā ar mūsu klientiem.

SVARĪGI NOTIKUMI

Zemāk ir daži īpaši neaizmirstami fragmenti no mūsu notikumiem bagātās pagātnes:

2003 – SĀKUMS

Mēs sākam ar birojiem Zviedrijā un Vācijā un pieticīgu skaitu darbinieku – 10.

2004 – JŪRA UN GAISS

NTEX uzsāk nodrošināt jūras un gaisa tranportu. Tiek iegūts Ecotrans AB.                 

2005 – PĀRDOŠANAS IZAUGSME

Tikai 2 gadu laikā kopš kompānijas dibināšanas, mūsu ieņēmumu apjoms sasniedz 129 milj. SEK

2006 – IEGĀDE

NTEX iegādājas Ecotrans Ltd.

2007 – TĀLĀKA PĀRDOŠANAS IZAUGSME

Uzņēmums turpina savu straujo izaugsmi, vairāk nekā divkāršojot savus pārdošanas apjomus laikā posmā starp 2005 (129 miljonus Zviedrijas kronu) un 2007 (SEK 332 miljoni).

2008 – JAUNS BIZNESS

NTEX 2008-2009 gada laikā iegādājas firmu VTS AB.

2009 – VĒL VIENS PAPILDINĀJUMS

NTEX iegādājas firmu Davis Freight Ltd.

2010 - ...UN ATKAL JAU

Uzņēmums vēl palielina savu ražīgumu, izmantojot jauniegūto Gothic AB.

2011 – JAUNI BIROJI

Līdz 2011. gadam, NTEX nodarbina ap 150 darbiniekiem un ir nodibinājis jaunus birojus Zviedrijā, Vācijā, Anglijā, Igaunijā, Latvijā, Lietuvā, Norvēģijā un Somijā.

2012 – PĀRDOŠANA APJOMS SASNIEDZ 900 MILJ. SEK

Mūsu klātbūtne tiek paplašināta, ar jauniegūtiem birojiem Trelleborgā un Vinterbro. Pārdošana sasniedz 900 miljoni SEK, bet darbinieku skaits sasniedz 165.

2013 – IATA

Mūsu pārdošanas apjoms sasniedz 1,2 miljardi SEK, mēs iegūstam IATA sertifikāciju un atvēram birojus Västerås un Gdaņskā. Turklāt NTEX iegūst RPG Logistics and Ability Landin AB.

2014

Mēs plānojam palielināt darbinieku skaitu līdz 250 un ieņēmumus līdz 1.4 milj. SEK.